Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. 10. 2006

Obsah balení

Forum o Motorolách

Telefon se autorům opravdu povedl, aspoň co se designu týče. Jen díky vzhledu jsem opustil svojí zavedenou značku Siemens (a navíc už je Siemens odepsaný :-(). Motorka vypadá bombově ze všech stran. Po otevření véčka se kromě vnitřního rozsvítí i vnější displej a efektní logo M je modře podsvícené. Při nabíjení svítí pod vnějším sklem dioda se znakem blesku a pokud je telefon připojený na bluetooth, tak na druhé straně vnějšího skla bliká modrá dioda se znakem bluetooth. Vzhledu je bohužel podřízené i umístění slotu MicroSD karty (pod zadním krytem-jde příšerně blbě nasadit!). Naopak by neškodilo USB zdířku přemístit na spodek telefonu. Takhle velice hubený telefon hyzdí přebytečný výstupek. Pochvalu si zaslouží řemeslné zpracování telefonu. Nic nevrže a hezky sedí. Při zavřeném telefonu je přístupný částečně pouze plastový kloub (Oprava 7.1.2007: oba části kloubu jsou kovové. Jak se otírá černá barva, tak je pod povrchem vidět lesklý kov) . Jinak je telefon bytelný kov.

Obsah balení:

V efektní černočerné krabici s velice zajímavým otvíráním najdeš kromě samotného téměř dokonalého telefonu ještě

síťovou nabíječku

64 MB MicroSD kartu

adaptér na MicroSD kartu

datový kabel USB

CD se softwarem Motorola Phone Tools 4.0

návody v několika jazycích včetně češtiny.

a hromadu různé dokumentace.

Všechno, co je jen možné je v efektní černě matové barvě. S designem si amíci vskutku pohráli. Škoda, že si stejnou práci nedali čeští překladatelé v menu mobilu. Takhle by některé věci přeložil jedině cizinec (že by to i překládali amíci Obrazek ?), nebo úplný d...l.

Chybky v překladu:

V režimu fotoaparátu se ZOOM jmenuje "velikost písma" ! Chvíli mi trvalo, než jsem zjistil co tím autor myslel :-) Stejně blbě se to jmenuje i u videa.

Samospoušť je přeložena jako "autom.časové nahrávání"

Stejně nechápu, proč se musí příchozí a odchozí zprávy jmenovat anglicky "inbox" a "outbox".

Určitě přijdu na další nelogické kraviny. Pokud jsi objevil také nějaký "klenot", tak ho můžeš přidat do komentářů dole.

Online načuhuje:

 

Náhledy fotografií ze složky Motorola Razr