Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. 1. 2007

Sluchátka pro Motorolky

Forum o Motorolách

Když jsem si koupil větší paměťovku do telefonu, tak jsem začal přemýšlet jaká sluchátka si pro dobrý poslech koupit.

Na internetu se dá sehnat redukce z miniUSB na normálního 3,5 mm jacka, takže můžete použít normální sluchátka. Redukce obsahuje i mikrofon. Lze ho tedy využít jako hands-free. Cena je cca. 185,- Kč + pošta.

Obrazek

Nevýhody? Zda-li vám zrovna na vaší Motorce bude fungovat je ve hvězdách. Záleží zřejmě na verzi firmware a kvalitě odvedené práce.

Další možnost je použít neoriginální sluchátka. Cena je kolem 199,-+ pošta. Stejně, jako u předchozího řešení se vám může stát, že sluchátka nebudou vůbec fungovat. V lepším případě bude zvuk výrazně tišší, než bývá zvykem a nejde zesílit. Pokud nemáte možnost si obě varianty vyzkoušet, pak radím třetí možnost. Originály!

Obrazek


Cena je sice vyšší (cca. 500-600,-), ale jinak jsem s nimi maximálně spokojený. Zvuk je velice kvalitní, dílenské zpracování výborné a tak těch peněz ani tolik nelituju :-)
Malá nevýhoda je, že když se "uspávám" mp3, tak i při stažení hlasitosti na minimum je stále dost hlasitý. Takže to řeším povytažením "pecek" z uší. Chci vyzkoušet, zda pomůže ztišení systému v programu P2KTools a budu tady informovat.


Online načuhuje: