Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. 4. 2007

Motofone F 3 recenze

Pár týdnů po představení telefonu na těchto stránkách se mi dostal tento model do ruky k bližšímu prozkoumání.
Telefon je velmi lehký (cca 70 gramů) a vypadá vskutku výtečně. Rozhodně byste nehádali, že jde o telefon za cca 1000-1200,- (záleží, kde ho koupíte).
Ovládání telefonu je docela překvapující.
Menu obsahuje jenom několik ikon, které přepínáte pohybem šipky vlevo, nebo vpravo.
Zvláštností telefonu je, že telefon vám česky říká, kde se právě nacházíte. Třeba:" Čtení SMS, psaní SMS" atd. Tato funkce se dá samozřejmě vypnout.
Ale pro starší uživatele se slabším zrakem je rozhodně zajímavá.
Se slabším zrakem...tak mě napadá, to by musel být jedině slepý. Displej telefonu je opravdu revoluční. Na první pohled jsem myslel, že je na displeji samolepa s obrázkem. Ale ne. Všechna písmena jsou naprosto zřetelná a vysoce kontrastní.

Na prudkém slunci jsem porovnával F3 se svojí V3i. Když jsem dal jas naplno, tak se na displeji V3i dalo něco číst, ale F3? Naprosto ohromující, zřetelný displej. Kam se hrabou staré mono displeje. Tomuhle nesahají ani po kotníky.
Samozřejmě-telefon není žádný technický zázrak. Umí jen pár základních funkcí, ale pokud chcete jen telefonovat a esemsekovat, tak s tímhle mobilem si ostudu neuděláte.
A výdrž baterie? Opět ohromující! 20 dní-to je rekord!
Ještě jedna zvláštnost nakonec. Některá nastavení telefonu se dělají zadáním kódu! Měl jsem 22 telefonů, ale tohle jsem ještě neviděl :-)
Naštěstí se jedná jen o nastavení věcí, které už nikdy nebudete měnit. Třeba automatické zamknutí kláves, nebo vypnutí hlasového výstupu.
Takže...koupíte ho? Mě se líbí.

Preview telefonu v češtině:

Online načuhuje:

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

123

asasd, 27. 11. 2007 19:02

keci